Oferta

"BYCZY RÓG"
Boboszów k. Międzylesia

tel.: 74 812 50 02

e-mail: byczyrog@wp.pl

"BYCZY RÓG"
Boboszów k. Międzylesia

tel.: 74 812 50 02

e-mail: byczyrog@wp.pl

Kontakt

Rezerwacja

Galeria

Nocleg

Restauracja

O nas

HOME

Dlaczego warto wybrać salę weselną z noclegiem?

Planujesz zorganizowanie wesela? Na pewno bierzesz pod uwagę różne możliwości, jeśli chodzi o to, gdzie wesele zorganizować. Zdecydowanie polecamy wybór naszego lokalu z możliwością noclegu na miejscu! Dlaczego warto zdecydować się na wybór sali weselnej z noclegiem? Czy takie rozwiązanie ma jakieś minusy?

 

Zalety sali weselnej z noclegiem

 

Zastanawiasz się, jakie są plusy sali weselnej z noclegiem? Najważniejszym plusem takiego rozwiązania jest wygoda. W pokoju hotelowym goście mogą odświeżyć się po podróży przed rozpoczęciem przyjęcia, a w razie potrzeby, mogą udać się na spoczynek w dowolnym momencie. Goście nie muszą się martwić powrotami z wesela w nocy, co będzie szczególne wygodne w sytuacji, kiedy na imprezę goście przyjechali oni z daleka.

 

Dzięki organizacji wesela w miejscu, w którym możliwy jest nocleg, Młoda Para nie będzie musiała nikogo przedwcześnie pożegnać, wszyscy goście będą mogli spokojnie bawić się do białego rana. Goście, którzy na wesele zaproszeni zostali z dziećmi, też nie będą musieli rezygnować z zabawy! Wystarczy, że położą swoje pociechy spać, a sami wrócę na salę.

 

Na co zwrócić uwagę?

 

Jak widzisz, zorganizowanie wesela w miejscu, w którym dostępny jest także nocleg, jest najlepszym wyborem wtedy, kiedy zależy Ci na najwyższym komforcie. Na co koniecznie musisz zwrócić uwagę wtedy, kiedy organizujesz wesele z noclegiem?

 

Przede wszystkim - ilość potrzebnych miejsc noclegowych! W sytuacji, kiedy decydujesz się na salę weselną z noclegiem, musisz zadbać o to, aby każdy gość miał swoje miejsce noclegowe. Dlatego dokładnie sprawdź listę gości, którzy zgłosili chęć noclegu w hotelu przy sali!

 

Nie zapomnij też poinformować gości o tym, który pokój będzie na nich czekał po zakończonej imprezie. W ferworze weselnych przygotowań łatwo o tym zapomnieć! Postaraj się rozdzielić pokoje tak, aby goście czuli się komfortowo w swoim towarzystwie.

 

Sala weselna z noclegiem to najlepszy wybór na wesele! Nie bój się wybrać tego rozwiązania, jest ono bardzo wygodne.

25 lutego 2021

Wstecz

"BYCZY RÓG"

Boboszów k. Międzylesia

tel.: 74 812 50 02

e-mail: byczyrog@wp.pl

Moreno Band zespół muzyczny

Copyright 2016-2021 (C) by Wojciech Nowak & Jacek Bruś  All rights reserved

Korzystaliśmy z subwencji finansowej Polskiego Funduszu Rozwoju