Oferta

"BYCZY RÓG"
Boboszów k. Międzylesia

tel.: 74 812 50 02

e-mail: byczyrog@wp.pl

"BYCZY RÓG"
Boboszów k. Międzylesia

tel.: 74 812 50 02

e-mail: byczyrog@wp.pl

Kontakt

Rezerwacja

Galeria

Nocleg

Restauracja

O nas

HOME

Impreza integracyjna w Kotlinie Kłodzkiej – przegląd rozwiązań

Impreza integracyjna to jedna z najpopularniejszych form rozrywki korporacyjnej, która z roku na rok cieszy się coraz większą sławą. Głównym celem wydarzeń tego typu jest, jak sama nazwa wskazuje, integracja ludzi. Eventy te pomagają także odkryć indywidualne predyspozycje poszczególnych pracowników, ich zaangażowanie, a także mocne i słabe strony. Co więcej, jest to dobry pomysł na wprowadzenie i zaaklimatyzowanie się nowych osób lub wyjaśnienie ewentualnych konfliktów.

Imprezy integracyjne mogą odbywać się w wielu miejscach. Wśród nich wyróżnia się restauracje, kluby taneczne, a także pola golfowe oraz korty tenisowe. Najpopularniejszą opcją jest jednak wyjazd integracyjny z noclegiem.

Zwiększa to nie tylko bezpieczeństwo uczestników imprezy, którzy mogli podczas jej trwania wypić alkohol, ale także pozwala na lepsze poznanie się i spędzenie ze sobą nieco więcej czasu poza firmowymi murami. Warto pamiętać, że to od lokalizacji zależy przebieg wydarzenia i towarzyszące mu atrakcje. Wśród najpopularniejszych miejsc na imprezę integracyjną w Kotlinie Kłodzkiej jest nasz ośrodek. Noclegi w zajeździe pozwolą na komfortowy wypoczynek gościom imprezy firmowej, którzy noc mogą spędzić w pokojach 1-, 2- lub 3-osobowych. Doskonały dojazd i bliskość drogi nr 33 sprawia, że uczestnicy mogą chętniej wziąć udział w wydarzeniu wiedząc, że bez problemu na nią dojadą.

 

Moc atrakcji dla uczestników

 

Wyjazd integracyjny kojarzy się przede wszystkim z zapewnieniem aktywności, które pozwolą na rozwijanie więzi i poznanie współpracowników. Wybór atrakcji zależy w dużej mierze od organizatora wyjazdu i jego pomysłowości. Wpływ na wygląd imprezy ma jednak także wybrany ośrodek wypoczynkowy.

Warto także zwiedzić okoliczne krajobrazy podczas wspólnych wędrówek i spacerów.

 

12 sierpnia 2020

Wstecz

"BYCZY RÓG"

Boboszów k. Międzylesia

tel.: 74 812 50 02

e-mail: byczyrog@wp.pl

Moreno Band zespół muzyczny

Copyright 2016-2021 (C) by Wojciech Nowak & Jacek Bruś  All rights reserved

Korzystaliśmy z subwencji finansowej Polskiego Funduszu Rozwoju