Oferta

"BYCZY RÓG"
Boboszów k. Międzylesia

tel.: 74 812 50 02

e-mail: byczyrog@wp.pl

"BYCZY RÓG"
Boboszów k. Międzylesia

tel.: 74 812 50 02

e-mail: byczyrog@wp.pl

Kontakt

Rezerwacja

Galeria

Nocleg

Restauracja

O nas

HOME

Organizacja wesela - krok po kroku

Organizacja wesela - krok po kroku

 

Organizacja wesela może wydawać się skomplikowanym zadaniem. Na cały proces składa się wybór lokalizacji ślubu i przyjęcia, zaprojektowanie wystroju kościoła i wybór motywu przewodniego wesela, a także drukowanie zaproszeń oraz ustalanie menu. Lista zadań do wykonania jest więc długa. Warto zapisać, co należy wykonać, aby móc w spokoju przygotowywać się do jednego z najważniejszych dni w życiu każdej młodej pary.

Organizację wesela warto rozpocząć od wyboru interesującego terminu. Następnie można zając się realizacją kolejnych kwestii, czyli wyboru miejsca, w którym odbędzie się ślub, a także przyjęcie, będące jego zwieńczeniem. Wszystkie te kwestie są od siebie zależne. Warto więc pamiętać, że sale, zajazdy oraz hotele mają zarezerwowane terminy z wielomiesięcznym wyprzedzeniem. Wybierając salę weselną należy zwrócić także uwagę na jej rozmiary tak, aby dopasować lokal do ilości potencjalnych gości.

 

Wybór lokalizacji i terminy rezerwacji

 

Ciekawym pomysłem dla osób chcących postawić na wesele w zgodzie z naturą jest wybór zajazdu poza miastem. Wyjątkowe okoliczności przyrody, a konkretnie uroki Kotliny Kłodzkiej sprawią, że wesele będzie niezapomnianym przyjęciem, zarówno dla młodych, jak i ich rodziny i znajomych. Organizacja wesel na terenie naszego obiektu może wiązać się także z przygotowaniem przez zajazd ceremonii zaślubin w ogrodzie. Ślub w plenerze jest coraz chętniej wybieranym rozwiązaniem, a uroczystość tego typu bardzo dobrze wpasuje się także w wesele w stylu boho.

Istotną kwestią organizacji wesela oprócz wyboru miejsca, jest także jego oprawa. Według specjalistów już na 12 miesięcy przed ślubem para młoda powinna zaplanować budżet uroczystości i zarezerwować oprawę muzyczną ceremonii i przyjęcia, a także wynająć kamerzystę i fotografa. Pomoże to nie tylko w świetnej zabawie podczas przyjęcia, ale także w uwiecznieniu tego dnia i sprawi, że powracanie do niego po latach będzie dużo łatwiejsze. Wśród istotnych kwestii, które należy wziąć pod uwagę już na kilka miesięcy przed weselem jest także zamówienie zaproszeń i wybranie tortu weselnego.

 

08 lipca 2020

Wstecz

"BYCZY RÓG"

Boboszów k. Międzylesia

tel.: 74 812 50 02

e-mail: byczyrog@wp.pl

Moreno Band zespół muzyczny

Copyright 2016-2021 (C) by Wojciech Nowak & Jacek Bruś  All rights reserved

Korzystaliśmy z subwencji finansowej Polskiego Funduszu Rozwoju