Oferta

"BYCZY RÓG"
Boboszów k. Międzylesia

tel.: 74 812 50 02

e-mail: byczyrog@wp.pl

"BYCZY RÓG"
Boboszów k. Międzylesia

tel.: 74 812 50 02

e-mail: byczyrog@wp.pl

Kontakt

Rezerwacja

Galeria

Nocleg

Restauracja

O nas

HOME

Pobyt z noclegiem - tanio i wygodnie

Obecnie każdy z nas prowadzi naprawdę szybki styl życia. W związku z tym coraz więcej osób decyduje się na krótki wypoczynek, który ma stanowić oderwanie od codziennych obowiązków. Najczęściej swoje kroki kierujemy do niewielkich zajazdów, gdzie zostaniemy ciepło ugoszczeni w pięknych okolicznościach przyrody. Zajazd to bardzo komfortowe, a przy tym tanie rozwiązanie.przy tym tanie rozwiązanie.

 

Czym właściwie jest zajazd?

 

Zajazd to nic innego jak niewielki punkt noclegowy, który zlokalizowany jest w bardzo atrakcyjnej pod względem przyrody okolicy. Zdarzało się również, że tego typu miejsca zlokalizowane były przy bardzo ruchliwych drogach. Miało to pomóc w pozyskiwaniu klientów na krótki okres. Zajazd z noclegiem to świetne rozwiązanie dla osób, które znajdują się aktualnie w podróży i zamierzają w najbliższym czasie odpocząć. Tego rodzaju miejsca oprócz komfortowego wypoczynku posiadają w swojej ofercie szeroki wybór smacznych i regionalnych dań, które z pewnością zachwycą niejednego z podróżnych.

 

 

Nocleg w zajeździe

 

Jeszcze niedawno zajazd był miejscem, gdzie za niewielką sumę pieniędzy można było znaleźć schronienie na całą noc. Obecnie to rozwiązanie wraca do łask, jednak zajazdy niczym nie przypominają już odległych o kilkanaście lat tanich rozwiązań. Dziś możemy spotkać takie miejsca, które w swojej ofercie posiadają wysokiej klasy pokoje o eleganckim i nowoczesnym wyposażeniu. Mamy możliwość skorzystania z noclegu w tym miejscu przez naprawdę nieograniczony czas. Nie należy zapominać również o wysokim poziomie restauracji, która z pewnością zaserwuje ciekawe oraz bardzo smaczne rozwiązania. Z pewnością będąc w dalekiej podróży, warto skorzystać z usług świadczonych przez takie miejsce.

20 grudnia 2019

Wstecz

"BYCZY RÓG"

Boboszów k. Międzylesia

tel.: 74 812 50 02

e-mail: byczyrog@wp.pl

Moreno Band zespół muzyczny

Copyright 2016-2021 (C) by Wojciech Nowak & Jacek Bruś  All rights reserved

Korzystaliśmy z subwencji finansowej Polskiego Funduszu Rozwoju