Korzystaliśmy z subwencji finansowej Polskiego Funduszu Rozwoju

Copyright 2016-2021 (C) by Wojciech Nowak & Jacek Bruś  All rights reserved

"BYCZY RÓG"

Boboszów k. Międzylesia

tel.: 74 812 50 02

e-mail: byczyrog@wp.pl

Moreno Band zespół muzyczny

Wstecz

03 marca 2020

Szukając noclegu, bez względu na to, czy jedzie się na wakacje, czy jest to wyjazd służbowy, warto poszukać miejsca, które będzie spełniało oczekiwania wszystkich uczestników. Na co zatem zwrócić uwagę, aby mieć pewność, że wynajęte pokoje spełnią oczekiwania wszystkich przyjezdnych? Co powinien zawierać pokój standard, a co apartament? 

 

Czym różni się pokój standard od apartamentu?

 

Nie da się ukryć, że wyposażenie pokoi różni się w zależności od tego, czy wybiera się hotel 5-gwiazdkowy, czy zajazd o podwyższonym standardzie. Niemniej jednak należy mieć na uwadze, że oba powinny mieć określone standardy, z którymi może zapoznać się potencjalny klient, który jest zainteresowany wynajmem pokoi. Należy mieć także na uwadze, że wyposażenie będzie różniło się ze względu na kraj, czy region, do którego wybiera się podróżny. 

 

Standardowy pokój powinien być wyposażony w łóżko, szafę, lustro, wieszak i stolik lub biurko oraz lampkę nocną, a także stolik nocny. Dodatkowo można znaleźć tutaj telewizor. Co więcej, każdy pokój powinien być wyposażony w łazienkę, chociaż różnie to bywa w określonych miejscach. Niektóre noclegownie proponują tylko pokoje z osobnymi łazienkami, inne zaś mają w ofercie tańsze noclegi, ale za to z jedną łazienką współdzieloną na kilka pokoi lub całe piętro.

 

Wynajmując apartament, można liczyć nie tylko na standardowe wyposażenie, które znajduje się w każdym pokoju, ale również na aneks kuchenny, w którym można znaleźć naczynia i sztućce oraz inne elementy, które znajdują się w tradycyjnej kuchni. W zależności od wielkości apartament składa się z jednego pokoju, który jest połączony z kuchnią. W niektórych miejscach oferowane są większe lokale, które np. składają się z dwóch pokoi i aneksu.

 

Podstawowe wyposażenie pokoju

HOME

O nas

Restauracja

Nocleg

Galeria

Rezerwacja

Kontakt

"BYCZY RÓG"
Boboszów k. Międzylesia

tel.: 74 812 50 02

e-mail: byczyrog@wp.pl

"BYCZY RÓG"
Boboszów k. Międzylesia

tel.: 74 812 50 02

e-mail: byczyrog@wp.pl

Oferta